Kontaktlista

 

e-postadresser efter modell: fornamn.efternamn@trestiftelser.se
Minna Dufva
Minna Dufva,
Enhetschef Vegahusen A,
tel: 031-70 42 639
mobil: 0725-05 91 34
minna.dufva@trestiftelser.se








Elisabeth Jademyr
Elisabeth Jademyr,
Enhetschef Vegahusen A,
tel: 031-70 42 630
mobil: 0722-31 37 68
elisabeth.jademyr@trestiftelser.se








 


Britta Schröder,
Enhetschef Vegahusen B + C,
tel: 031-70 42 610
mobil: 0706-73 12 90
britta.schroder@trestiftelser.se








Susanne Landhage,
Enhetschef Vegahusen B + C,
tel: 031-70 42 619
mobil: 0703-81 37 76
susanne.landhage@trestiftelser.se








  


Maria Pettersson,
Enhetschef Änggårdsbacken A,
tel 031-70 42 710
mobil: 0702-36 40 13
maria.pettersson@trestiftelser.se








Joakim Wettmark,
Enhetschef Änggårdsbacken A,
tel: 031-70 42 719
mobil: 0725-60 39 87
joakim.wettmark@trestiftelser.se









Lotta Forsén
Lotta Forsén,
Enhetschef Änggårdsbacken B,
tel: 031-70 42 720
mobil: 0725-17 13 29
lotta.forsen@trestiftelser.se






 


Jessica Börjesson,
Enhetschef Änggårdsbacken B,
tel: 031-70 42 729
mobil: 0725-03 43 20
jessica.borjesson@trestiftelser.se








 


Britt-Marie Börjesson,
Enhetschef Änggårdsbacken C
tel: 031-70 42 730
mobil: 0725-60 39 94
britt-marie.borjesson@trestiftelser.se








Linda Engström,
Enhetschef Änggårdsbacken C
tel: 031-70 42 739
mobil: 0725-60 41 26
linda.engstrom@trestiftelser.se








 


Maria Lundin,
Enhetschef Otium,
tel: 031-70 42 780
mobil: 0702-59 05 22
maria.lundin@trestiftelser.se








Maria Tid,
Enhetschef Otium,
tel: 031-70 42 789
mobil: 0725-49 12 43
maria.tid@trestiftelser.se








 


Emil Jacobsson,
Kostchef,
tel: 031-70 42 670
mobil: 0702-31 40 14
emil.jacobsson@trestiftelser.se









Åsa Wejrot,
Planeringsledare
Konferensansvarig,
tel: 031-70 42 603
mobil: 0706-25 45 46
asa.wejrot@trestiftelser.se








Maria Udén,
HR-chef,
tel: 031-70 42 602
mobil: 0705-08 06 38
maria.uden@trestiftelser.se









Gun-Britt Larsson,
MAS,
mobil: 0725-49 63 84
gun-britt.larsson@trestiftelser.se










Susanne Börjesson,
HSL-chef,
tel: 031-70 42 640
mobil: 0702-65 77 60
susanne.borjesson@trestiftelser.se









Johan Rindeborg,
Administrativ chef/Enhetschef Fastighet,
tel: 031-70 42 680
mobil: 0706-48 53 80
johan.rindeborg@trestiftelser.se









Monica Berglund,
Direktör,
tel: 031-70 42 601
mobil: 0705-11 75 70
monica.berglund@trestiftelser.se






Lustgården
Dagens husman: Fiskfärsbiff med sandefjordsås samt dillkokt potatis.
Nytt eller lätt: Grillad kyckling med fetaostcreme och portvinsky, serveras med pasta
Dagens vegetariska: Linsfärsbiff med sandefjordsås samt dillkokt potatis.

Café Ärtan - Dagens husman: Gräddig gryta på fläskkarré,persiljerot och svarta vinbär serveras med potatismos
Nytt eller lätt: Pastagratäng med soltorkad tomat,keso,ost och bladspenat